Langai

PLASTIKINIAI ALUPLAST LANGAI

Šiuolaikiniai langai turi suteikti aukštą komforto ir naudingumo koeficientą, atitikti griežčiausiems patvarumo, ilgaamžiškumo ir ekologijos reikalavimams. Pirmiausia, langas turi atitikti Jūsų keliamus reikalavimus ir individualius norus.

Su įvairiomis ALUPLAST langų profilio sistemomis, galima patenkinti beveik visus kliento pageidavimus, pritaikyti langą prie namo fasado pagal spalvą ir formą, taip pat priderinti vidaus formas prie interjero. Naujausi techniniai spredimai ir estetiškai nepriekaištinga išvaizda sukurią aukšto lygio, naujos kartos plastikinį langą.

 

SISTEMA IDEAL 7000

Nauja plastikinių langų sistemos – IDEAL – serija, siūlo suteikti Jūsu langui individualią formą ir  labai geras ekspluatacines savybes. Priklausomai nuo pastato pobūdžio ar exterjero yra galimybė rinktis plastikinio lango rėmo tipą – vienoje plokštumoje (klasikinis) ar prasilenkiančiose plokštumose (modernus). Platus profilių tipų, spalvų ir charakteristikų pasirinkimas padės nesunkiai pritaikyti norimą langą Jūsų objektui.

 

 
IDEAL 7000 – UNIKALUS STILIUS

 80mm storio plastikiniai langai, tai IDEAL 7000 serijos super šilti langai, gebantys įdealiai izoliuoti pastato vidų nuo išorinio atmosferos poveikio, temperatūrų skirtumo ir triukšmo. Pagrindinis konstruktorių tiksla kuriant šią sistemą buvo suteikti profiliui unikalų dizainą ir užtikrinti aukštas profilio šilumines savybes. Šiuolaikinis SOFT-LINE dizainas pasiekiamas panaudojant užapvalintas linijas, suteikia langui moderią ir harmoningą išvaizdą, o 80mm storio rėmas užtikrina labai gerą šilumos ir garso izoliacija

.IDEAL 7000 serijos langų pasirinkimas, tai formos kurios lengvai priderinamos naujos statybos ar renovuojamui namui. Platus vidaus stiklajuosčių formų pasirinkimas lengvai įgalins priderinti lango išvaizdą prie Jūsų interjero, leis išlaikyti vientisą ir originalią išvaizdą.

Kuriant šią sistemą, buvo išlaikyta senesnių sistemų sukaupta patirtis, pasitelktos naujausios technologijos, įvertinti apkaustų ir stiklo paketų gamintojų rekomendavimai.

 

 

IDEAL 7000 STIKLAJUOSČIŲ TIPAI

 Panaudojant įvairių tipų langų stiklajuostes galima suformuoti klientui išskirtinį plastikinio lango stilių.

 

 

 IDEAL 7000 PRIVALUMAI

*  Šešių kamerų,  80mm storio profilis - aukšta šilumos ir garso izoliacija

*  Šiuolaikiškas dizainas, suapvalintos linijos, harmoninga išvaizda.

*  Galima panaudoti 44mm storio stiklo paketą ! (padidinta šilumos ir triukšmo izoliacija).

*  Didelė vidurinė kamerą leidžia panaudoti stambesnį metalą ir priduoti langui papildomos statikos.

*   Dėl tvirtesnio profilio galima gaminti didesnius langus nepakenkiant lango charekteristikom.

*  Didelis spalvų pasirinkimas.

*  Išorinis padengimas – ilgalaikis, atsparus saulės ir kritulių poveikiui.

*  Garantija 10 metų.

 


IDEAL 7000 TAUPO PINIGUS

K – koeficientas, apskaičiuojant lango šilumines savybesturi būti kuo mažesnis - tuo geriau. Didelis profilio stioris – 80mm – ir unikalios formos sumažina K koeficiento vertę iki 1,1 -1,6 W/m²K, o tai viršyja net aukščiausius standartus ir griežčiausius reikalavimus. TAUPOTE ENERGIJA – TAUPOTE PINIGUS.

 

IDEAL 7000 GERINA GYVENIMO KOKYBĘ

Dar vienas neginčytinas privalumas keistis langus į naujus yra, tai kad nauji plastikiniai langai IDEAL turi aukšta akustinę izoliacija. Speciali sandarinimo tarpinių forma ir sudėtis, kurios montuojamos specialiuose kanaluose, garantuoja garso izoliacija. Atsiribodami nuo triukšmo gerinate savo gyvenimo kokybę ir komfortą. Gatvės triukšmas, kaimynų šuo, kamuolio keliamas triukšmas iš krepšinio aikštelės ir t.t.  nebedrums Jūsų ramybės ar poilsio.  

  

 

  

IDEAL 7000 SAUGŪS LANGAI

Musų komfortas priklauso ne tik nuo to kiek pas mus šilta ar kiek namuose tylu, bet ir kaip saugu. Mūsų langai ir durys padės apsaugoti Jūsu būstą nuo įsilaužimo. Kuriant IDEAL profilių sistemą  buvo panaudotos visos sukauptos žinios ir patirtis:

·         Padidinto atsparumo lenkimui ir gniuždymui PVC profilis

·         Furnitūrinis griovelis 13mm patrauktas į profilio gylį, suteikiant galimybe naudoti didesnius užraktų kabliukus.

·         Didesnė vidinė kamera skirta stambesniam metalui.

·         Didesnis kampų suvirinimo plotas

 

Kaip pasitinkame žmogų pagal rūbą, taip ir namą, pirmiausia, vertiname pagal langus ir duris. Kuriant pastato išvaizda yra labai svarbu atsižvelgti langų išėstymą, dydį, spalvą, stiklus, formą.... Renkantis atitinkamo dizaino langų profilius, galima suteikti namui svorio ar lengvumo, paaukštinti ar pažeminti, žodžiu, fantazijos reikalas.

Projektuojant interjerą nereiktu taupyti varstomų dalių saskaitą. Name turi būti užtikrintas pastovus gaivaus oro patekimas. Varstomos dalys su mikro ventiliacija, atvertimo funkcija ar paprastu atidarymu leis Jums vėdintis patalpas